Rada Rodziców
Środa, 13 Wrzesień 2023 12:30

Prezydium Rady Rodziców:

  • Iwona Mróz – przewodnicząca
  • Marta Dziełak – zastępca przewodniczącej
  • Bogumiła Mrozek – sekretarz
  • Anna Lenkiewicz - skarbnik

Komisja Rewizyjna

  • Marcin Maciejewski - przewodniczący Komisji Rewizyjnej
  • Wojtek Dudkowski - członek Komisji Rewizyjnej
  • Katarzyna Zecer-Gołaszewska - członek Komisji Rewizyjnej

 

Wpłat w kwocie 70 zł lub w dwóch ratach można dokonywać u wychowawcy lub na konto Rady Rodziców:
Mróz, Dziełak, Mrozek

38 9484 0007 2120 1708 9352 0001 Bank Spółdzielczy w Brodnicy Oddział w Ostrołęce

(Koniecznie w tytule proszę zamieścić imię, nazwisko i klasę ucznia).

35 lat istnienia II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Ostrołęce

Szanowni Rodzice, Drodzy Darczyńcy

Dzięki życzliwości wielu z Państwa mogliśmy wydać „Dzieje II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Ostrołęce” i utrwalić pamięć o osobach związanych z naszą szkołą oraz ocalić od zapomnienia ważne wydarzenia z jej życia. Na 35 lat istnienia II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida składa się historia wielu ludzi, którzy wykazali się talentami i zaangażowali swe siły, by podnieść efektywność edukacji. To także pamięć o wszystkich uczniach, którzy stanowią serce naszej szkoły. Tym bardziej wyrażamy swą wdzięczność wszystkim osobom, instytucjom i podmiotom, które wyszły naprzeciw i pomogły sfinalizować to dzieło. W tym miejscu pragnę podziękować również za wszelkie wsparcie otrzymane od Państwa w zakresie organizacji Jubileuszu 35-lecia oraz doposażenie placówki w sprzęt multimedialny. Doceniamy fakt, że jesteście z nami w tych ważnych dla nas momentach, a także w zwykłej szkolnej codzienności, kiedy to podejmujemy wysiłki, by wspomóc rozwój Waszych dzieci.
Z wyrazami szacunku
Krzysztof Jankowski
Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Ostrołęce

Zmieniony: Wtorek, 17 Październik 2023 12:39