Sukces absolwenta II LO
Środa, 21 Grudzień 2016 11:22

Z radością i dumą informujemy, że dnia 15 grudnia 2016 r. pan Karol Kakarenko - po publicznej obronie pracy na temat Analiza przydatności soczewki typu miecz świetlny do korekcji starczowzroczności - uzyskał tytuł doktora fizyki. Dr Kakarenko znany jest naszej szkolnej społeczności jako absolwent (rocznik 2004 , klasa F) oraz inicjator współpracy naszego liceum z Wydziałem Fizyki PW. Dzięki niemu uczniowie klas matematyczno-fizycznych mają możliwość uczestniczyć w zajęciach laboratoryjnych na Politechnice Warszawskiej, a profesorowie tej uczelni - jako nasi goście - prowadzą wykłady na terenie naszej szkoły (np. w czasie Festiwalu Nauki).
Panu dr. Karolowi Kakarence serdecznie gratulujemy, życzymy kolejnych osiągnięć, sukcesów naukowych oraz szczęścia w życiu osobistym.
Anastazja Dzwonnik-Załęska, Renata Chodkowska oraz Dyrekcja szkoły.

Zmieniony: Czwartek, 22 Grudzień 2016 11:36