Wspomnienie Konkursu Chórów
Czwartek, 27 Październik 2016 12:38

Po raz pierwszy miałam zaszczyt towarzyszyć naszemu szkolnemu chórowi Cantilena podczas Ogólnopolskiego Konkursu Chórów w Bydgoszczy i byłam zauroczona podniosłością całej imprezy i atmosferą tam panującą.  Nasze chórzystki dostarczyły mi wielu silnych emocji i  wzruszeń. Były wspaniałe! Miałam też okazję obserwować je od strony mniej oficjalnej,w ich codziennych relacjach i ujęły mnie wzajemną troską i dbałością o siebie, życzliwością oraz głęboką więzią, jaka łączy je z dyrygentem, Panem Henrykiem Gadomskim. Pragnę podzielić się z Państwem zdjęciami zrobionymi  od kuchni. Kilka pierwszych zdjęć pokazuje dziewczęta na parę chwil przed występem, w garderobie. Następne dokumentują je już po konkursie, podczas wspólnego wyjścia na lody. Takie wspólne wyjście to już tradycja! Na zdjęciach widać naszą ubiegłoroczną maturzystkę,również chórzystkę, Kingę Burchacką, która przyjechała z Warszawy specjalnie na Konkurs by wesprzeć nasze dziewczęta. To bardzo miłe i ogromnie jej za to jesteśmy wdzięczni.  Kolejne zdjęcia robione były podczas zorganizowanego wieczorem Pikniku, gdzie nasze dziewczyny odreagowały cały stres szalejąc i tryskając energią w tańcach i zabawach proponowanych przez organizatorów.   Na koniec kilka wspólnych zdjęć sprzed Filharmonii. Dziewczęta wróciły spełnione, z nagrodą. Bardzo serdecznie im gratuluję i mam nadzieję, że w przyszłości nadarzy się jeszcze okazja do wspólnego wyjazdu.

Hanna Puch (pedagog szkolny)

Zmieniony: Czwartek, 27 Październik 2016 19:30