Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Czwartek, 13 Październik 2016 14:15

13 października 2016 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej im. A. Gołasia odbyła się szkolna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dyrektor Wojciech Domański złożył wszystkim serdeczne życzenia, a wyróżnionym nauczycielom i pracownikom szkoły wręczył nagrody. Do życzeń dołączyli się zaproszeni goście: Pan Jerzy Grabowski - przewodniczący Rady Miasta i Pan Michał Giers - dyrektor ostrołęckiej delegatury Mazowieckiego Kuratorium Oświaty. Głos zabrał również były wieloletni dyrektor szkoły - Pan Ryszard Kaliszewski, a młodzież nagrodziła jego wystąpienie wielkimi brawami.
   Następnie uczniowie zaprezentowali program słowno - muzyczny, któremu przyświecały słowa Cypriana Kamila Norwida Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce. W akademii udział wzięli: Natalia Brzozowska (Ib), Łukasz Popielarczyk (Ib), Aleksandra Samsel (Ib), Marta Niźnik (IIg), Julia Nowak (IIg), Alicja Roicka (IIIa), Wojciech Brzózka (IIIa), Artur Jaskólski (IIIa), Michał Gleba (IIIa), Cezary Leszczyński (IIIa), Bartłomiej Bemowski (IIId), Barbara Dzierlatka (IIIb), Dawid Bartnicki (IIIf) i Rafał Grzyb (IIIf).

Uroczystość przygotowały klasy IIIa i IIIf pod kierunkiem pani Marioli Rachubki i Pani Joanny Banaszek.

Zmieniony: Środa, 26 Październik 2016 08:39