IV MIĘDZYSZKOLNE KONKURSY POŚWIĘCONE TWÓRCZOŚCI C. K. NORWIDA - wyniki
Poniedziałek, 06 Czerwiec 2016 06:55

W obu konkursach wzięło udział około 25 uczniów z trzech szkół ponadgimnazjalnych (I LO, II LO w Ostrołęce,
I LO w Wyszkowie).

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursach i liczymy na więcej w kolejnej edycji za rok. Dziękujemy również opiekunom: p. Marzenie Deludze (I LO im. C. K. Norwida w Wyszkowie); p. Katarzynie Dziekońskiej, p. Katarzynie Smakosz (I LO im Gen. J. Bema w Ostrołęce); p. Justynie Mościckiej, p. Anecie Mroczkowskiej, p. Agnieszce Wołosz (II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce).

Zwycięzcom oraz osobom wyróżnionym serdecznie gratulujemy i zapraszamy wraz z opiekunami 7 czerwca (wtorek) o godz. 10.00 do udziału w organizowanej przez naszą szkołę 6. edycji akcji CZYTANIE NORWIDA (sala nr 8). Wtedy to wręczymy dyplomy oraz nagrody. Będzie też okazja obejrzenia wystawki, na której zaprezentowane zostaną prace wszystkich uczestników obu konkursów.

Konkursy przygotowała i przeprowadziła p. Agnieszka Wołosz, przy dużym wsparciu p. Joanny Banaszek i p. Hanny Puch.

Zmieniony: Czwartek, 09 Czerwiec 2016 11:47