Happening antynikotynowy
Wtorek, 17 Maj 2016 18:19
Drodzy uczniowie klas I i II II Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce! Po raz kolejny Szkoła Promocji Zdrowia organizuje dla całej społeczności uczniowskiej akcję profilaktyczną mającą na celu życie bez nałogów. W związku z obchodami 31 maja Światowego Dnia bez Papierosa -  na terenie waszej szkoły zostanie zorganizowany happening społeczny dotyczący e-papierosów. To w tym dniu chcemy zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursie plastycznym, quizie antynikotynowym, grach i zabawach tematycznych oraz wykładzie, który specjalnie dla Was wygłosi przedstawiciel komisji Antynikotynowej Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc w Warszawie. Zapraszamy do udziału w naszym wspólnym propagowaniu świata wolnego od dymu tytoniowego.

Beata Samorajska - koordynator programu "Szkoła Promocji Zdrowia"
Zmieniony: Wtorek, 17 Maj 2016 18:22