deklaracja 1584688593

SiteGround web hosting Joomla Templates
Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich w naszej szkole
Wtorek, 26 Kwiecień 2016 10:40

23 kwietnia obchodzony jest na całym świecie jako Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji w bibliotece szkolnej zorganizowano wystawę, której celem jest zainteresowanie uczniów książką poprzez zaprezentowanie ciekawostek z dziedziny księgarstwa i rynku wydawniczego. Imprezą towarzyszącą był konkurs dla uczniów na jak najatrakcyjniejsze przedstawienie ulubionej książki pod hasłem „Moja ulubiona książka”.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce - Patrycja Parda, klasa I B
II miejsce – Marta Biedrzycka, klasa I B
III miejsce – Katarzyna Biwald, klasa II F

Wyróżnienia:

Anna Markowska, kl. I B
Anna Zieziula, klasa I D

Zwycięzcom oraz wyróżnionym gratulujemy - wykazali się pomysłowością, oryginalnością i różnorodnością technik oraz estetyką wykonania prac.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i propagowanie literatury dla młodzieży.
Zapraszamy do biblioteki na zwiedzanie wystawy i obejrzenie prac plastycznych naszych uczniów.

Zmieniony: Czwartek, 19 Maj 2016 10:09