Targi Edukacyjne 2016
Piątek, 11 Marzec 2016 09:35

10 marca 2016 r. odbyły się XIV Prezentacje Edukacyjne organizowane przez Ochotnicze Hufce Pracy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży. Nasza szkoła przygotowała stoisko, na którym wyeksponowano sukcesy i osiągnięcia uczniów. Na podstawie opracowanych materiałów promujących nasze liceum oraz poprzez bezpośrednie  rozmowy z uczniami i nauczycielami możliwe było zapoznanie się z ofertą edukacyjną II LO w Ostrołęce  na rok szkolny 2016/2017.
Chórzystki:  Barbara Falkowska kl. 2e, Daria Dudziak kl. 2e, Agnieszka Puchalska kl. 2h, prezentowały dokonania i sukcesy Chóru szkolnego Cantilena.
Uczennice kl. 1e : Łucja Szabłowska i Adrianna Wójcik dzieliły się swoją wiedzą z chemii i pokazywały doświadczenia - „wstrząśnięty błękit”, „meduza”, oraz „chemiczna lokomotywa”.
Jak co roku uczennice Szkoły Promocji Zdrowia z klasy 2c: Dominika Grzyb, Kamila Skibniewska, Izabela Pawelczyk, Patrycja Pruszkowska zachęcały do zdrowego stylu życia.
Merytoryczną opiekę nad dziewczętami sprawowała koordynator p. Beata Samorajska.
Podczas występów artystycznych zaprezentował się kwartet instrumentów dętych w składzie: Arkadiusz Chojnowski kl.3h, Wojciech Kotowski kl.3f, Mateusz Kowalczyk kl.2e, Bartłomiej Bemowski kl.2d oraz  soliści Angelika Waśkiewicz  kl.2b, Aleksandra Banaszek i Bartosz Sznyter z kl. 1d.
 Zainteresowaniem cieszyły się występy szkolnego zespołu cheerlederek, które przygotowała p. K. Orlicka.
Wszystkim nauczycielom oraz uczniom, którzy przygotowali Prezentacje Edukacyjne i uczestniczyli w nich, serdecznie dziękujemy.

Zmieniony: Wtorek, 26 Kwiecień 2016 11:02