WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU "PLAKAT PROMUJĄCY PIĘKNO JĘZYKA POLSKIEGO"
Poniedziałek, 29 Luty 2016 08:17

W tym tygodniu jurorzy (nauczyciele języka polskiego i wiedzy o kulturze) wyłonili zwycięzców w szkolnym konkursie zorganizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego (obchodzonego na całym świecie 21 lutego).
Chętni uczniowie mieli za zadanie wykonać plakat prezentujący piękno polszczyzny. Do konkursu zgłosili 23 prace.

Oto wyniki:

- I MIEJSCE ex aequo zajęły: Olga Bartnicka (klasa IIID), Patrycja Parda (klasa IB)

- II MIEJSCE ex aequo zdobyły: Klaudia Archacka (klasa IE), Magdalena Ciuchta, Wiktoria Gers, Marta Myszkowska, Kinga Pieńkosz (praca grupowa - klasa IE)

- III MIEJSCE: Dorota Bałamut, Julia Parzych, Olga Przychodzeń, Wiktoria Suchcicka (praca grupowa - klasa IE)

WYRÓŻNIENIA:
- Marta Biedrzycka (klasa IB)
- Emilia Czapula (klasa IE)
- Łukasz Kołakowski, Jakub Piliszek (klasa IE)
- Barbara Pierzchanowska (klasa IIIB)
- Julia Szcześniak (klasa IE)

Na uwagę zasługuje różnorodność konwencji, w jakich wykonano prace. Nie zabrakło ciekawych, oryginalnych pomysłów.

Zwycięzcom, wyróżnionym gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i włączenie się do akcji promującej nasz język.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia wystawki prezentującej prace konkursowe.

Zmieniony: Poniedziałek, 07 Marzec 2016 08:54