Finał akcji „Szlachetna Paczka”
Wtorek, 15 Grudzień 2015 10:34

13 grudnia 2015 r. przedstawiciele społeczności naszego liceum wręczyli świąteczne prezenty, które zostały zakupione w ramach akcji „Szlachetna Paczka” dla jednej z wybranych rodzin.
Dzięki wielkiemu sercu, jakim wykazała się społeczność naszej szkoły, udało się nam zebrać pieniądze, które pozwoliły na spełnienie bożonarodzeniowych marzeń  Kacpra i Mikołaja. Nie mniej ważne jest również to, że wraz  z prezentami został przekazany tej rodzinie ze strony naszej młodzieży dar wrażliwości, zaangażowania oraz nadziei.
My również otrzymaliśmy prezenty wykonane własnoręcznie przez  chłopców i rodziców. Ten ciepły, cudowny odzew obudził  we wszystkich moc radości, wzruszeń i wspaniałych emocji.
Szczególne podziękowania pragniemy złożyć na ręce Państwa Piątkowskich (rodziców ucznia naszej szkoły), którzy bardzo nam pomogli przy wyborze sprzętu specjalistycznego i zapewnili jego transport.
Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację XV edycji akcji „Szlachetna Paczka” pod hasłem: JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO.
Klasa 1c z wychowawcą

Zmieniony: Piątek, 18 Grudzień 2015 12:51