Wycieczka do Paryża
Niedziela, 08 Listopad 2009 14:18

W dn. 4.X. – 10.X. tradycyjnie już uczniowie naszej szkoły wybrali się na tygodniową wycieczkę do kilku europejskich stolic (Amsterdam, Paryż, Bruksela). Oczywiście najpiękniejszą okazała się stolica Francji. A oto relacje młodzieży z pobytu w ww. miejscach:
Najbardziej podobał mi się nocny rejs po Sekwanie. Paryż nocą jest najpiękniejszy, wtedy jest pełne światło i wszystkie budowle wyglądają olśniewająco. (Kinga)
Niesamowity był widok z wieży Eiffle’a; bardzo podnosił poziom adrenaliny…(Angelika)
Najwspanialszym przeżyciem był wyjazd do Disneylandu; cofnęliśmy się do czasów dzieciństwa i bajkowego świata. (Sara)
Paryż to niezwykle klimatyczne, cudowne miejsce. Chce się tam wracać i po powrocie czuje się niedosyt. Niemal przytłaczające piękno. (Paulina)
Francuzi są bardzo przyjacielscy i otwarci. Paryż bardzo nas urzekł i na pewno tam wrócimy. (Beata, Ilona)

Zmieniony: Czwartek, 26 Listopad 2009 21:03