DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

deklaracja 1584688593

eDziennik

Szukaj

35-lecie szkoły

2lo


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Informacja o jubileuszu
Piątek, 27 Wrzesień 2013 10:51

 

 Szanowni Państwo!

 

W bieżącym roku szkolnym II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce obchodzi 25. rocznicę swej działalności.

W przygotowanie jubileuszowej uroczystości, która odbędzie się 15 listopada 2013r. w Hali Sportowo-Widowiskowej im. A. Gołasia w Ostrołęce, wkładamy własne siły i środki.

Oprócz części oficjalnej planujemy spotkania z absolwentami  i dawnymi pracownikami szkoły, wystawy i publikacje okolicznościowe oraz koncerty.

 Po raz pierwszy organizujemy jubileusz na tak dużą skalę, dlatego również do Państwa zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc finansową w organizacji naszego przedsięwzięcia.

Państwa wsparcie umożliwi nam wydanie folderów jubileuszowych, druk zaproszeń oraz okolicznościowych zakładek. W zamian możemy oferować promocję i reklamę Państwa firmy poprzez: certyfikat z  podziękowaniem, zaproszenie na uroczystości jubileuszowe oraz podziękowanie wygłoszone w trakcie gali , informację o sponsoringu w lokalnych mediach oraz na szkolnej stronie internetowej.

Wierzymy, że z Państwa pomocą zorganizujemy niezapomnianą jubileuszową uroczystość, w czasie której Społeczność II  Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Ostrołęce spotka się  z jego dawnymi Pracownikami, Absolwentami,  Przyjaciółmi  i Sympatykami.

Mając nadzieję na Państwa przychylność, podajemy numer konta Rady Rodziców II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce, ul. Traugutta 2:

39892300080120151220120001 ( z dopiskiem  JUBILEUSZ)

Z wyrazami szacunku

Dyrekcja Szkoły

Komitet Organizacyjny

Zmieniony: Piątek, 27 Wrzesień 2013 11:14