Targi Edukacyjne 2013
Piątek, 22 Marzec 2013 14:35

22 marca 2013 r. odbyły się XI Prezentacje Edukacyjne organizowane przez Ochotnicze Hufce Pracy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży. Jak co roku nasza szkoła  przygotowała stoisko, na którym wyeksponowano sukcesy i osiągnięcia naszych uczniów oraz przedstawiono codzienne funkcjonowanie szkoły.  Na podstawie przygotowanych materiałów, promujących nasze liceum  oraz poprzez  bezpośrednie   rozmowy z uczniami i nauczycielami możliwe było zapoznanie się z ofertą edukacyjną II LO w Ostrołęce  na rok szkolny 2013/2014. Uczniowie klasy II d prezentowali  hologramy wykonane w czasie zajęć laboratoryjnych w Politechnice Warszawskiej, uczennice klasy I e pomagały sprawdzić siłę swojego umysłu za pomocą urządzenia Mind Flex, które dzięki wejściu w stan umysłu emitującego fale o częstotliwości 10Hz synchronizuje półkule mózgowe i wprowadza w stan relaksu oraz rozluźnienia fizycznego i umysłowego. Uczennice Szkoły Promocji Zdrowia  mierzyły ciśnienie i BMI. Podczas  występów artystycznych w tańcu towarzyskim wraz ze swoimi partnerami zaprezentowali się uczniowie kl. I d - Klaudia Laskowska i Wiktor Wilga.  Indywidualny pokaz tańca współczesnego przedstawiła  Judyta Niedźwiecka – uczennica   kl. II b. Wszystkim nauczycielom oraz uczniom, którzy przygotowali i uczestniczyli w Prezentacjach Edukacyjnych, serdecznie dziękujemy.

Dyrekcja II LO

Zmieniony: Poniedziałek, 06 Maj 2013 10:10