Goście z Politechniki Warszawskiej
Czwartek, 15 Marzec 2012 13:08

Po raz kolejny gościliśmy w murach naszej szkoły pracowników naukowych Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej: dr hab. inż. Macieja Sypka, mgr inż. Izabelę Ducin i mgr inż. Karola Kakarenko. W ramach współpracy nawiązanej w ubiegłym roku, uczniowie klas IIId i IIIh wysłuchali wykładów o technikach tworzenia filmów 3D i iluzjach optycznych. Dowiedzieli się również o nowym kierunku studiów „FOTONIKA” otwieranym na Wydziale Fizyki.
Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, nie tylko tegorocznych maturzystów, ale również młodszych klas.
Grupa uczniów z klasy IIa właśnie zakończyła warsztaty holograficzne na Politechnice Warszawskiej i prezentowała w szkole wykonane przez siebie zabawne hologramy.

Zmieniony: Czwartek, 15 Marzec 2012 13:10