Studniówka 2012
Piątek, 10 Luty 2012 12:27
4 lutego w Sali Bankietowej ELBA BIS w Ławach odbyła się Studniówka  klas III. Prowadzący: Aleksandra Perkowska (kl. IIIg) i Paweł Szklarczyk (kl. IIIf) powitali wszystkich: Dyrekcję szkoły, wychowawców, innych nauczycieli, rodziców oraz uczniów wraz z osobami towarzyszącymi.
Pan Dyrektor Ryszard Kaliszewski złożył rodzicom szczególne podziękowania za duże zaangażowanie w organizację tej imprezy.
Tradycyjnie już maturzyści wykonali poloneza, do którego piękną choreografię opracowała p. Katarzyna Orlicka.
Uczniowie przygotowali też krótką część artystyczną: m.in. pokaz tańców wykonanych przez  Jakuba Perzanowskiego (kl. IIIh) i Katarzynę Zacharzewską, piosenkę z repertuaru Adele w profesjonalnym wykonaniu Magdaleny Głażewskiej (kl. IIIh), której towarzyszył zespół w składzie: Radosław Białobrzewski (kl. IIId), Filip Ambroziak (kl. IIId), Piotr Kozikowski (kl. IIIh) i Przemysław Dudziak.
Doskonałą zabawę do białego rana zapewnił zespół Hammer oraz DJ.
Zdjęcia z Balu oraz filmy rejestrujące część oficjalną są dostępne na stronach: www.moja-ostroleka.pl, www.kurierostrolecki.pl, www.radiooko.pl.