Kolejny sukces CANTILENY
Poniedziałek, 06 Czerwiec 2011 11:19

"Nagroda Specjalna Wojewody Warmińsko - Mazurskiego Pana Mariana Podziewskiego dla Laureata VII Festiwalu Chórów i Orkiestr Dętych O WARMIO MOJA MIŁA Feliksa Nowowiejskiego" - to cenne trofeum, które zdobyły nasze Chórzystki CANTILENY na Konkursie Festiwalowym w Olsztynie w dniu 4 czerwca b.r.  W otwartym Konkursie Chórów, w którym  udział brało 7 chórów, nasze dziewczęta wykonały program złożony z 6 utworów, między innymi 2 utwory Patrona Festiwalu - Feliksa Nowowiejskiego. Olsztyński Festiwal dostarczył społeczności naszej Szkoły także drugi powód do satysakcji; - na uroczystym koncercie w Zamku Olsztyńskim w dniu 4 czerwca nasz nauczyciel  i  dyrygent CANTILENY - Pan Henryk Gadomski - Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Kompozytorskiego im. F. Nowowiejskiego, odebrał nagrodę osobistą za utwór CHWILA MYŚLI do słów Patrona naszej Szkoły - C.K. Norwida. Serdecznie gratuluję CANTILENIE i Panu Henrykowi Gadomskiemu.

Dyrektor Szkoły -  mgr Ryszard Kaliszewski

Zmieniony: Środa, 08 Czerwiec 2011 09:32