Wyniki konkursu pt. "Życie i twórczość Cypriana Kamila Norwida"
Wtorek, 23 Kwiecień 2024 12:06

IMG 093025 kwietnia 2023 r. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs wiedzy pt. "Życie i twórczość C. K. Norwida". Uczniowie wybierali spośród pytań o różnym stopniu trudności - odpowiednio za jeden, dwa lub trzy punkty i udzielali ustnej odpowiedzi. W rywalizacji brały udział dwuosobowe drużyny z klas drugich.

Oto wyniki:
I miejsce Daria Parzychowska, Zofia Wojdyna - klasa2a
II miejsce Marta Mosakowska, Karolina Domian - klasa 2e
III miejsce Eliza Napiórkowska, Miłosz Piersa klasa 2h

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
Szczególne podziękowania należą się przewodniczącej jury - pani Justynie Mościckiej oraz członkom - Hannie Gadomskiej, Julii Matuszewskiej z klasy 2e oraz Igorowi Florkowi z klasy 2a. Dziękujemy także Jakubowi Krasce z klasy 2h za sprawne poprowadzenie imprezy oraz Błażejowi Długokęckiemu z klasy 2f za wykonanie zdjęć.

Zmieniony: Wtorek, 23 Kwiecień 2024 13:21