Akcja Paczka - Wielkanoc 2024
Poniedziałek, 15 Kwiecień 2024 06:44

Sukcesem zakończyła się nasza akcja zbierania darów dla rodaków na Kresach. Bardzo dziękujemy wszystkim: rodzicom, uczniom oraz nauczycielom, którzy włączyli się w akcję pomocy. Jesteśmy pewni, że zebrane dary umiliły święta Polakom za wschodnią granicą.
Miło nam poinformować, że niezwykłym zaangażowaniem wykazały się klasy: 3d, 1a oraz 1h i to one otrzymały nagrody. Serdeczne słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy otworzyli serca i przynieśli dary.
Szkolni koordynatorzy: Anna Małkowska i Sławomir Kęsicki

Szkolni koordynatorzy: Anna Małkowska i Sławomir Kęsicki