Bal studniówkowy
Czwartek, 29 Luty 2024 11:21

16010 lutego 2024 r. na balu studniówkowym w sali bankietowej "Olimpia" w Krukach bawili się maturzyści z II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Ostrołęce. Bal tradycyjnie rozpoczęto od poloneza, którego w tym roku zatańczyło 24 pary. Maturzystów przygotowała do uroczystego tańca p. Katarzyna Orlicka. Nie zabrakło życzeń ze strony dyrekcji i zebranych gości.

- Dzisiaj staję pośród was, wraz z waszymi wychowawcami, nauczycielami i rodzicami. To wyjątkowa chwila móc was oglądać i wam towarzyszyć w takim momencie. Bal studniówkowy to zdecydowanie więcej niż zwykła impreza. Okoliczność, w jakiej się znajdujemy wymaga od nas taktu, wyczucia, kultury, ale i kunsztu. I zatroskania się o tych, których zaprosiliście. W tym balu jest pewna ceremonialność, dostojność, a nawet dworność. Świadczą o tym wasze ubiory. Chcę wam życzyć, by ten wieczór zapisał się w waszej pamięci jako czas uroczysty i bogaty w doświadczenia drugiego człowieka… mówił dyrektor szkoły- Krzysztof Jankowski.

W imieniu rodziców życzenia owocnej zabawy i wielu sukcesów na maturze złożyła p. Iwona Mróz – przewodnicząca Rady Rodziców. Głos zabrał też przewodniczący Samorządu Uczniowskiego –Jakub Kowalski. Część oficjalną uroczystości poprowadzili uczniowie – Roksana Chmielewska z klasy 4g i Aleksander Łodygowski z klasy 4a. Wieczór uświetnił występ szkolnego zespołu House of Estate, który wykonał kilka znanych przebojów. Maturzystów porwał do wspanialej zabawy AULI events. To był niezapomniany wieczór dla wszystkich uczestników studniówkowego balu.

ZDJĘCIA  -  eOstroleka

Zmieniony: Wtorek, 05 Marzec 2024 08:14