Olimpiady przedmiotowe, tematyczne i interdyscyplinarne
Wtorek, 16 Styczeń 2024 08:09

W roku szkolnym 2023/2024, podobnie jak w latach ubiegłych, spora grupa naszych uczniów bierze udział w olimpiadach przedmiotowych, tematycznych i interdyscyplinarnych. Nie jest łatwo uzyskać w nich awans do etapu okręgowego. Oto uczniowie, którym się to udało:

XXII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej: Maria Kaszuba - kl. 1e (Mariola Biedrzycka), Szymon Mierzejek - kl. 3a (Joanna Król),
Olimpiada Wiedzy o Mediach: Eliza Napiórkowska 2h (Agnieszka Wołosz),
XXVI Olimpiada Wiedzy o Prawie: Adrian Szostak 3b (Jan Mironczuk), Oliwia Żebrowska 3b (J. Mironczuk), Amelia Sierak 3b (Jan Mironczuk), Delfina Mrówka 4b (Elżbieta Mironczuk),
Olimpiada Języka Angielskiego: Karolinę Dauksza 3f (Beata Markowska),
VIII Olimpiada Statystyczna: Marta Kołodziejska 4d (Beata Kotowska), Michał Bojnicki 3d (Anna Małkowska), Tomasz Dawid 3a (Joanna Król),
50. Olimpiada Historyczna: Igor Bartkowiak 2b (Jan Mironczuk),
XXXIV Olimpiada Teologii Katolickiej: Szymon Kozon 2e, Maria Grzegorczyk 3a (Sławomir Kęsicki),
LXV Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym: Adrian Rybaczyk i Miłosz Galiński 4b (Elżbieta Mironczuk), Adrian Szostak i Hubert Miłek 3b (Jan Mironczuk).

Do finału Olimpiady Teologii Katolickiej awansowali Szymon Kozon 2e (z I miejsca w etapie diecezjalnym) oraz Maria Grzegorczyk 3a (z III miejsca w etapie diecezjalnym) – opiekun p. Sławomir Kęsicki.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych zmaganiach.

Zmieniony: Wtorek, 16 Styczeń 2024 08:17