Zwycięstwo uczniów w konkursie z okazji 650-lecia miasta!
Piątek, 17 Listopad 2023 09:17

Z ogromną radością informujemy, że w konkursie organizowanym z okazji obchodów jubileuszu 650-lecia miasta przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Ostrołęce wszystkie nasze drużyny zdobyły miejsca na podium. Szczegółowe wyniki prezentują się następująco:

Kategoria szkoły ponadpodstawowe:

I miejsce: Julia Golan, Michalina Jamka kl. 1f

II miejsce: Kinga Dudziak, Olga Długołęcka kl. 1h

III miejsce: Sebastian Bałazy, Jan Makowski kl. 1f

Nasi utalentowani uczniowie przygotowali prezentacje oraz film video w temacie "Wirtualny przewodnik po Ostrołęce dla rodaka i cudzoziemca", w których przedstawili zalety naszego miasta i zachęcili do jego odwiedzenia. Specjalna komisja, po zapoznaniu się z wszystkimi nadesłanymi pracami, przyznała zaszczytne miejsca właśnie naszym uczniom. Takie osiągnięcie to powód do dumy dla całej społeczności szkolnej.

Zwycięzcom gratulujemy osiągnięcia tego wspaniałego wyniku i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych podejmowanych wyzwaniach. Paniom Ilonie Kulas i Milenie Rostkowskiej dziękujemy za przygotowanie uczniów do konkursu.

 

IMG20231116131136

 

IMG20231116124116

Zmieniony: Piątek, 17 Listopad 2023 09:20