Podziękowanie Marszałka Woj. Mazowieckiego - Adama Struzika dla Chóru CANTILENA
Czwartek, 17 Listopad 2022 09:53

1.__IMG_1473_Copy.jpg10 listopada b.r w Urzędzie Gminy Lelis odbyło się uroczyste w spotkanie organizatorów Dożynek Województwa Mazowieckiego; - przedstawicieli władz Urzędu Marszałkowskiego wraz z Marszałkiem Adamem Struzikiem, Starostwa Powiatowego w Ostrołęce wraz ze Starostą Ostrołęckim Stanisławem Kubłem, Urzędu Gminy Lelis, Proboszcza Parafii Lelis, Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce wraz z Dyrektorem Muzeum Panią Marią Samsel, przedstawicieli policji i straży pożarnej a także kierownicy zespołów artystycznych.( Pamiętne Dożynki z udziałem CANTILENY odbyły się 4 września b.r._)
Brałem udział w tym spotkaniu i z satysfakcją przyjąłem gratulacje i podziękowanie Marszałka Adama Struzika dla Chóru CANTILENA za pięknie wykonaną oprawę Liturgii Mszy Św. Dziękczynnej, koncelebrowanej pod przewodnictwem J.E Biskupa ks. Tadeusza Bronakowskiego. Obecny na tym spotkaniu ksiądz Proboszcz Parafii Lelis ponowił zaproszenie Chóru CANTILENA do Lelisa z koncertem Kolęd i Pastorałek w okresie Bożonarodzeniowym.
Z prawdziwą satysfakcją przekazuję Wam, Dziewczęta CANTILENY, gratulacje i podziękowania Organizatorów Dożynek Województwa Mazowieckiego.
Henryk Gadomski

Zmieniony: Czwartek, 17 Listopad 2022 09:56