Nowa Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego wybrana!
Czwartek, 13 Październik 2022 10:19

7 października 2022 roku w naszej szkole odbyło się głosowanie na kandydatów ubiegających się o stanowisko Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

Na to zaszczytne stanowisko kandydowały Roksana Chmielewska kl. 3g oraz Patrycja Tyszka kl. 3e.

Wybory poprzedzone były kampanią, podczas której kandydatki zaprezentowały uczniom swoje programy wyborcza oraz przedstawiły pomysły na dalszą działalność Samorządu Uczniowskiego.

Szkolna Komisja Wyborcza wydała 641 kart do głosowania. Oddano 625 głosów ważnych i 16 głosów nieważnych.

W wyniku głosowania, Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Roksana Chmielewska kl. 3g, natomiast Patrycja Tyszka kl. 3e będzie pełniła funkcję zastępcy przewodniczącej.

Nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy powodzenia w realizacji założonych celów!