Integracja 2022
Poniedziałek, 10 Październik 2022 07:01

W dniach 28-29 września uczniowie klas pierwszych II LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym w Pięknej Górze koło Giżycka. Podczas wyjazdu uczniowie mogli lepiej się poznać, wzmocnić istniejące już więzi, wspólnie spędzić czas na łonie natury podczas różnych gier i zabaw zespołowych. Warsztaty dla młodzieży prowadzili instruktorzy Mówiącego Kija. Pierwszoklasiści uczestniczyli m.in. w zajęciach integracyjnych: „Ekstraklasa. Skuteczne sposoby rozwiązywania problemów – droga do budowania zgranej klasy”; „Cyberprzestrzeń bez ryzyka. Jak korzystać z technologii i social mediów i przeżyć.” Brali też udział w grach zespołowych, tj.: Achery tag, GeoRun, jednak największą popularnością cieszyła się zabawa Bubble Soccer, czyli walka w ogromnych piłkach.