Wykłady z edukacji prawnej
Wtorek, 21 Grudzień 2021 14:27

IMG20211214100712.jpg

W dniach 13-14 grudnia 2021 roku dzięki Fundacji TOGATUS PRO BONO klasa III BP uczestniczyła w spotkaniu z wyjątkowym gościem, którym była pani mecenas Edyta Pryzmont-Puchalska, specjalizująca się w prawie karnym. Podczas spotkania uczniowie mieli możliwość przymierzenia togi adwokackiej, zobaczenia aktu oskarżenia oraz wspólnego rozwiązywania różnych kazusów. W rozmowie z panią adwokat nie zabrakło pytań o doświadczenia związane z drogą prawniczą oraz o rady dla przyszłych studentów tego kierunku. Atmosfera całego spotkania była niezwykle ciepła i swobodna, dzięki czemu czas spotkania upłynął szybko. Było to niezwykle cenne doświadczenie, które wielu uczniom pomoże w wyborze drogi zawodowej.