OGÓLNOPOLSKI KONKURS "BIAŁE KWIATY" ROZSTRZYGNIĘTY
Poniedziałek, 21 Czerwiec 2021 06:44

20210602_123020_Copy.jpg 2 czerwca 2021 roku w I Liceum im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie rozstrzygnięto Konkurs Literacko-Artystyczny "Białe kwiaty" (II), zorganizowany w związku z obchodami Roku Norwidowskiego. W konkursie udział wzięła młodzież z około 15 placówek. Z naszej szkoły, zaprzyjaźnionej z wyszkowskim liceum, startowała grupa uczniów - czworgu z nich udało się zakwalifikować do finału. Są to: Anna Suchecka, Sandra Mróz (obie z kl. 1d), Gabriela Marcinkiewicz (kl. 1g), Olga Żebrowska (kl. 2fp). Ostatecznie w kategorii: konkurs literacki II miejsce zdobyła Anna Suchecka, zaś w kategorii: konkurs artystyczny wyróżnienie otrzymała Olga Żebrowska.

Dziewczynom serdecznie gratulujemy, dziękując jednocześnie Pani Beacie Grzywacz, która była opiekunem merytorycznym podczas przygotowań do konkursu.

Zmieniony: Wtorek, 22 Czerwiec 2021 06:52