Nasi zawodnicy z życiówkami w Mityngu w Białymstoku i Warszawie
Piątek, 03 Lipiec 2020 13:26

DSC04992.jpg23 czerwca 2020 r. nasi zawodnicy: Natalia Zielińska, Patryk Prusiński, Miłosz Markowski i Izabela Marcińczyk uczestniczyli w Mityngu Lekkoatletycznym w Białymstoku. Wszyscy ustanowili rekordy życiowe w swoich konkurencjach: Natalia w biegu na 800 m wynikiem 2:50.43 s zajęła 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej, Patryk Prusiński w biegu na 100 m wynikiem 12,16 s (IV) zajął 2 miejsce w swojej serii i piąte miejsce w swojej kategorii wiekowej, wynikiem tym ustanowił rownież rekord klubu oraz Miłosz Markowski w biegu finałowym na 400 m przez płotki wynikiem 71,60s zajął 4 miejsce i ustanowił rekord klubu i rekord szkoły, Izabela w biegu na 400m zajęła 3 miejsce wynikiem 63,81 (IV) ustanawiając rekord sezonu.

Podczas pierwszych wakacyjnych startow w Warszawskiej Lidze Lekkoatletycznej wysokie lokaty i starty w finałach zapewnili sobie: Natalia Zielińska 2 miejsce w biegu na 1500m z wynikiem 5:58,23, Miłosz Markowski 6 miejsce w biegu finałowym na 100 m z wynikiem 12,37 s wyrownał swoj rekord życiowy, Izabela Marcińczyk 3 miejsce w biegu na 800m (III) wynikiem 2:23,81 poprawia swoj rekord życiowy z 2;24,70 oraz 1 miejsce Julia Mroczkowska w rzucie dyskiem 36,39 (III) ustanawia rekord życiowy.