Impreza charytatywna „MIKOŁAJKI NA SPORTOWO” na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce i Polaków na Ukrainie
Piątek, 23 Listopad 2018 14:08

mikolajki1.jpgZapraszamy na VIII edycję imprezy charytatywnej „Mikołajki na sportowo” na rzecz Dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce i po raz drugi na rzecz Polaków na Ukrainie. Impreza odbędzie się w dniu 6 grudnia 2018 w Hali Widowiskowo-Sportowej im. A. Gołasia w godzinach 9.00 – 14.00. Regulamin imprezy (Zapoznaj się!). Zapisy uczestników do 4 grudnia 2018 r. przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY dostępny TUTAJ  (UWAGA!) Wypełnij i przynieś ze sobą stosowną DEKLARACJĘ: uczestnicy pełnoletni – DEKLARACJĘ zawodnika, uczestnicy niepełnoletni – DEKLARACJĘ rodzica / prawnego opiekuna.

Podczas imprezy można sprawdzić się w wielu konkurencjach sportowych oraz wygrać nagrody.

Zabierz ze sobą UPOMINEK, którym chciałbyś obdarować Dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce i Polaków na Ukrainie.

UKS CLAN i II LO w Ostrołęce

Zmieniony: Piątek, 30 Listopad 2018 13:34