Część artystyczna z okazji obchodów jubileuszu 25-lecia II LO im. C. K. Norwida – gratulacje i podziękowania
Środa, 05 Marzec 2014 12:20
Część artystyczną z okazji obchodów jubileuszu 25-lecia II LO im. C. K. Norwida przygotowali uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem nauczycielek języka polskiego: p. Agnieszki Wołosz, p. Joanny Banaszek i p. Anety Mroczkowskiej. Podczas uroczystości uczniowie recytowali wiersze Patrona szkoły i śpiewali piosenki nawiązujące tematycznie do jego twórczości. Można było posłuchać refleksyjnych utworów instrumentalnych czy zobaczyć taneczną interpretację jednej z piosenek. Ilustrację występów stanowiła wyświetlana na ekranie prezentacja zawierająca zdjęcia i wyreżyserowane przez uczniów filmy.
Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie części artystycznej dziękujemy za pracę, poświęcony czas i gratulujemy! Szczególne podziękowania kierujemy do pani Agnieszki Wołosz jako pomysłodawczyni i autorki scenariusza.
Uczniowie biorący udział w części artystycznej jubileuszu:
recytacja
  • Katarzyna Mrozek (obój) – kl. 1a
  • Grzegorz Oleksa (bas) – kl. 3a

• Klaudia Ejzenberg  - kl. 2b
  • Aneta Niedźwiedzka – kl.
filmy
  • scenariusz i reżyseria – Cezary Kardaś – kl. 3d
  • obsada – Tomasz Białobrzewski,Radosław Gadomski,Wiktor Kukliński,René Paduch,Łukasz Godzina, Bartłomiej Wojsz, Piotr Bastek,
    Mateusz Bernatowicz, Tomasz Linowski, Klaudia Mierzejewska  - kl. 3d, 3g, 2b