Dzień Edukacji Narodowej '21
Środa, 13 Październik 2021 11:29

„Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce”
C.K.Norwid

13 października 2021 roku społeczność naszej szkoły obchodziła Dzień Edukacji Narodowej. Oficjalna uroczystość odbyła się w Hali Widowiskowo-Sportowej im. A. Gołasia i zgromadziła grono pedagogiczne, pracowników szkoły, uczniów oraz zaproszonych gości. W pierwszej części akademii nie zabrakło życzeń i wzruszających słów skierowanych do pedagogów. Wszyscy zabierający głos podkreślali rolę nauczyciela w dzisiejszym procesie edukacyjnym. Dzień ten był też okazją do wyróżnienia zasłużonych nauczycieli i pracowników szkoły, którzy otrzymali nagrody z rąk dyrektora pana Krzysztofa Jankowskiego. Uroczystość była również okazją do przedstawienia nowego przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Stanisława Kubła i przekazania mu władzy przez poprzedniego reprezentanta społeczności uczniowskiej Cezarego Miłka. W dalszej części obchodów zebrani mogli obejrzeć część artystyczną. Uczniowie klasy 3bp pod opieką wychowawczyni p.E.Mirończuk przedstawili interesujący program, który wzbogacili pięknymi akcentami muzycznymi. Uczniowie klasy 3dp wraz z wychowawczynią p.R.Chodkowską zadbali z kolei o scenografię i obsługę techniczną.

Zmieniony: Niedziela, 17 Październik 2021 08:37