Sukcesy naszych uczniów w olimpiadach przedmiotowych
Środa, 10 Marzec 2021 10:49

Pomimo pandemicznych obostrzeń nasi uczniowie uczestniczą w olimpiadach przedmiotowych.

Największy sukces odniosła Aleksandra Krawczyk (IIIB), która zakwalifikowała się do etapu centralnego LXII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. W etapie okręgowym uczestniczył też Stanisław Kubeł (IIBp).

Udział w innych olimpiadach:

• V Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności - w etapie centralnym Cezary Miłek (kl. IIAg), Aleksander Ciepierski (kl. IIBg), Mateusz Morawski (kl. IF).
  • XXIII Olimpiada Wiedzy o Prawie – w II części etapu okręgowego uczestniczyli: Aleksandra Krawczyk (IIIB), Aleksander Ciepierski (IIBg), Damian Żebrowski (IIBg), wyniki wkrótce;
  • XLVII Olimpiada Historyczna – w etapie okręgowym uczestniczyli: Krystyna Cholewa (IIBp), Juliusz Siemiątkowski (IIBg);
  • LI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego – w etapie okręgowym Marta Dobkowska (IIBp);
  • XXXIII Olimpiada Filozoficzna – w etapie okręgowym Michał Duda (IIBp);
  • XIV Olimpiada „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” – w etapie rejonowym Juliusz Siemiątkowski (IIBg).
  • XVI Olimpiada Przedsiębiorczości – w etapie okręgowym uczestniczyli: Michał Kowalczyk (kl. IIFp), Jakub Jankowski (kl. IIFp), Mateusz Kochański (kl. IIFp), Kacper Żebrowski (kl. IIAp), Cezary Miłek (kl. IIAg).
  • XIX Olimpiada Lingwistyki Matematycznej – w etapie okręgowym Natalia Eksterowicz (IIBp) i Laura Jerzyło (IIFp).

Opiekunowie uczniów: Anastazja Dzwonnik-Załęska (Olimpiada LiJP oraz Filozoficzna), Elżbieta Mironczuk (Olimpiada WoPiŚW), Jan Mironczuk (Olimpiada WoPiŚW, WoP, Historyczna, „Losy żołnierza…”), Mariola Rachubka (OP i OWoBiO), Beata Kotowska (OLM) i Anna Chojnowska (OLM).

Uczniom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych zmaganiach.

Zmieniony: Środa, 10 Marzec 2021 11:00