Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych, Warszawa 2020
Wtorek, 24 Listopad 2020 11:02

21. listopada 2020 r. w lasku bielańskim przy AWF w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych. Dobrze zaprezentowała się reprezentantka UKS Clan Ostrołęka Oliwia Prachniak, która wystartowała na dystansie 1,5 km. Uplasowała się na ósmym miejscu na Mazowszu w swojej kategorii wiekowej U18 z czasem 6:36.
Oliwia wygrała też Test Coopera w kategorii kobiet organizowany we wrześniu bieżącego roku na stadionie miejskim w Ostrołęce. Na 3 miejscu podium w kategorii OPEN kobiet stanęła również w VI Ostrołęckim Biegu Papieskim na dystansie 3 km.

Na 10 miejscu w biegu przełajowym na dystansie 2 km uplasowała się uczennica naszej szkoły z klasy 2g Izabela Marcińczyk UKS 7 uzyskując czas 9:38 .

Zmieniony: Środa, 25 Listopad 2020 19:02