deklaracja 1584688593

small-Akademia_Lidera.jpg

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Konkurs Historyczny Stanisław Żółkiewski - wielki wódz i polityk.
Piątek, 13 Listopad 2020 08:20

plakat_na_stronę.jpgRok 2020 ustanowiony został przez Sejm Rzeczypospolitej Polski rokiem Stanisława Żółkiewskiego. W ramach upamiętnienia postaci wielkiego wodza serdecznie zapraszamy uczniów naszej Szkoły do udziału w konkursie Stanisław Żółkiewski - wielki wódz i polityk, przeprowadzanym online (korzystając z linków do testów online).

Termin przeprowadzenia konkursu to:
10-12-2020 r. (czwartek), godz. 16.00

W wyżej wskazanym dniu osobom, które wyrażą chęć udziału w konkursie (wypełniając kartę zgłoszenia) zostaną przesłane linki do testu.
Zainteresowane osoby mogą zgłaszać swoje uczestnictwo do dnia 2-12-2020 r. wypełniając poniższą kartę zgłoszenia.
KARTA ZGŁOSZENIA
Najlepsi
otrzymają
dyplomy i nagrody rzeczowe

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt pod nr 784 070 110 lub za pomocą dziennika elektronicznego Vulcan z Anną Sobiech lub Elżbietą Mirończuk.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.