Integracja 2020
Środa, 07 Październik 2020 06:37

Wyjazdy integracyjne pierwszoklasistów, ze względu na pandemię koronawirusa, miały w tym roku inną formułę niż w latach ubiegłych. Zamiast wspólnego, dwudniowego wyjazdu wszystkich uczniów zaproponowano poszczególym klasom pierwszym wycieczkę do Spychowa w różnych terminach i tylko na jeden dzień.
    Klasy 1c i 1d miały swoją integrację 23 września 2020 r., 24 września wyjechały klasy 1b, 1g i część 1a, a klasy 1e i 1f integrowały się 1 października 2020 r.
    Piękna pogoda i zachwycająca mazurska przyroda sprzyjały zacieśnianiu relacji i budowaniu przyjaźni. Uczniowie próbowali swych sił w parku linowym, zwiedzali Muzeum i Leśny Ośrodek Edukacji Ekologicznej, doświadczyli trudów biegu na orientację oraz uczestniczyli w warsztatach LOgo. Zwieńczeniem dnia było ognisko z kiełbaskami, podczas którego klasy prezentowały swoje dokonania.
    Wszyscy uczniowie wrócili z wyjazdów bardzo zadowoleni. Cieszyli się, że aktywnie spędzali czas ze swoimi kolegami i koleżankami w rzeczywistości innej niż szkolna. Również wychowawcy mogli poznać swoich nowych podopiecznych. Wszystko to spowodowało, że po powrocie do szkoły pracuje się lepiej.
    Organizatorem wyjazdów, jak co roku, była firma „Mówiący Kij”. Wszystkim instruktorom za profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzenie zajęć serdecznie dziękujemy.

Zmieniony: Czwartek, 08 Październik 2020 13:55