Mistrzostwa Ostrołęki i Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 2019
Wtorek, 06 Październik 2020 08:31

W piątek 2. października 2020 r. na Błoniach nad Narwią w Ostrołęce odbyły się Mistrzostwa Ostrołęki i Powiatu Ostrołęckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych zorganizowanych przez Szkolny Związek Sportowy.
Świetnie zaprezentowały się sztafety naszej szkoły. Zarówna sztafeta reprezentacyjna dziewcząt jak i chłopców zajęły I miejsce i awansowały do finału międzypowiatowego. Zespoły zostały wyróżnione pucharami i dyplomami.
Skład reprezentacji dziewcząt:
1.Natalia Zielińska 2gp, 2.Kaczorek Maria 1f 3.Dobrowolska Monika 2FG. 4. Kuklińska Aleksandra 1c 5. Julita Pietruczuk 6. Julia Kowalczyk 3f, 7 Izabela Marcińczyk 2gg. Zawodniczki rezerwowe. Korczakowska Dominika 1b, Kruczyk Natalia 1e, Wiktoria Kobus 3e, Suchecka Alicja 1b, Drózd Angelika Natalia 2FG
Skład reprezentacji chłopców:
1.Wojsz Błażej Michał 3B, 2. Grec Hubert 2DP 3. Blat Miłosz Jakub 3A.4. Denkiewicz Tomasz 2FG 5. Jakub Jankowski, 6. Suchecki Rafał 3D 7 Kacper Piórkowski. Zawodnicy rezerwowi: Prusiński Patryk 2FG, G, Kozłowski Piotr 2dp, Galiński Miłosz 1b G.
Finał międzypowiatowy odbędzie się w piątek 9. października w tym samym miejscu nad Narwią
w Ostrołęce.
Dziękujemy za piękną, waleczną postawę.
Powodzenia w kolejnym etapie!

Zmieniony: Piątek, 09 Październik 2020 06:58