Inauguracja roku szkolnego 2020/2021
Piątek, 04 Wrzesień 2020 10:27

Inauguracja roku szkolnego 2020/2021 dla II Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida odbyła się na hali im. A. Gołasia w Ostrołęce. Nowy rok szkolny, ze względu na trwającą epidemię koronawirusa i konieczność zachowania bezpieczeństwa sanitarnego, rozpoczął się zupełnie inaczej niż zwykle. Z powodu pandemii, wszyscy uczniowie zostali zobowiązani do przestrzegania reżimu sanitarnego, zasłaniania nos i ust, a także zachowywania dystansu społecznego. Spotkanie rozpoczęło się od wprowadzenia Pocztu Sztandarowego i odśpiewania hymnu. W tym dniu odbyło się również ślubowanie klas pierwszych. Tradycyjnie nowi uczniowie złożyli przysięgę, po której oficjalnie zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów w naszej szkole! W części oficjalnej Dyrektor Wojciech Domański gorąco powitał wszystkich uczniów, grono pedagogiczne, rodziców oraz pracowników administracji i obsługi życząc wszystkim dobrego roku. W przemówieniu Pan Dyrektor nawiązał do tradycji naszej szkoły i tragicznych wydarzeń z roku 1939.

Zmieniony: Piątek, 04 Wrzesień 2020 11:21