Szkoła online
Środa, 18 Marzec 2020 10:40

Drodzy uczniowie naszego liceum.

unnamed.jpgOd chwili zawieszenia zajęć rozpoczęliśmy nauczanie zdalne. Przybiera ono różne formy i zależy od specyfiki przedmiotu. W tym momencie dużo zależy od waszego osobistego zaangażowania. Dobrze jest podzielić swój dzień na czas poświęcony nauce i czas odpoczynku. Drogą elektroniczną otrzymujecie materiały, linki, teksty źródłowe, zadania, polecenia, filmiki, ćwiczenia… Szkoła nadaje rytmu i porządkuje proces nauczania. Nauczanie zdalne ma inny charakter ale i w tym przypadku rytm i systematyczność są potrzebne. Życzymy Wam zapału do nauki i kreatywności. Wykorzystajcie czas na rozwój. Nauka w domu jest nie tylko zdobywaniem wiedzy, ale również kształtuje charakter, gdyż opiera się na samodyscyplinie, wytrwałości, pilności, obowiązkowości i zachowaniu właściwych proporcji.

Wymaga się od nas, byśmy pozostali w domu i w ten sposób przeciwdziałali rozprzestrzenianiu się epidemii. To zalecenie potraktujmy poważnie. W tym przypadku odpowiedzialność każdego z nas ma wpływ na pozostałych.

Zmieniony: Środa, 18 Marzec 2020 10:53