Nasi uczniowie w Ogólnopolskich Zawodach WMOZLA w Warszawie i w Toruniu
Wtorek, 21 Styczeń 2020 08:06

DSC04882_Copy_Copy.JPG18 stycznia 2019r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Kontrolnych Zawodach organizowanych przez Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki w warszawskiej Hali Akademii Wychowania Fizycznego oraz w Ogólnopolskich zawodach w Toruniu. Zawody licznie zgromadziły zawodników z klubów z całej Polski. Wysokie lokaty zajęli również nasi reprezentanci.

Startujący w Warszawie:
Patryk Prusiński w biegu eliminacyjnym na 60 m zajął 2 miejsce w swojej serii uzyskując czas 7,60 s. Wynikiem tym awansował do finału. W biegu finałowym z czasem 7,75 zajął 5 miejsce. Natalia Zielińska w biegu na 1000 m z czasem 3:47,50 uplasowała się na 4 pozycji w swojej kategorii wiekowej i Kacper Piórkowski również na dystansie 1000m z wynikiem 3:17,31 uplasował się na 9 miejscu w swojej kategorii wiekowej.
Startująca w Toruniu Izabela Marcińczyk w biegu na 1000m, z czasem 1:45.98, zajęła 7 miejsce w swojej kategorii wiekowej.