deklaracja 1584688593

small-Akademia_Lidera.jpg

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Spotkania z podróżnikiem Adamem Kilimonem i Mariuszem Brodowskim pt. Architektura miast i miasteczek
Poniedziałek, 10 Czerwiec 2019 10:53

190606 spotkanie z podroznikiemW dniu 6 czerwca 2019 r. w bibliotece szkolnej odbyły się dwa spotkania z podróżnikiem Adamem Kilimonem (Prezesem Stowarzyszenia UNIKAT) i Mariuszem Brodowskim (Wiceprezesem Stowarzyszenia UNIKAT) pt. Architektura miast i miasteczek.
Spotkaniom towarzyszyła bogata wystawa interesujących eksponatów przywiezionych z licznych podróży.

W imprezach tych uczestniczyła młodzież klasy Id, IIe i IIg, która okazała żywe zainteresowanie prelegentom. Uczniowie tych klas przeciągnęli  spotkanie do maximum i poświęcili na nie jeszcze całe przerwy międzylekcyjne, a pytaniom nie było końca.

Mamy nadzieję, że prezentowane miejsca zainspirują uczniów do wyboru interesujących wyjazdów wakacyjnych.

Przy okazji życzymy wszystkim udanych wakacji.
Anna Sobiech i Wioletta Przychodzeń

Zmieniony: Wtorek, 11 Czerwiec 2019 06:57