Nabór uzupełniający do Chóru Szkolnego CANTILENA w roku szkolnym 2018/2019
Poniedziałek, 26 Listopad 2018 08:16

Tradycyjnie już, z początkiem roku szkolnego, odbywa się nabór uzupełniający do szkolnego Chóru CANTILENA. Okres próbny dla nowoprzyjętych Chórzystek kończy się wraz z pierwszym występem w Chórze. W bieżącym roku szkolnym był to okres wyjątkowo krótki, bo już 15 października większość spośród nowoprzyjętych wystąpiła w programie podczas miejskiej uroczystości Dnia Nauczyciela w OCK, a następnie 26 października podczas Jubileuszu XXX lecia II LO. Niedługo po tej uroczystości, bo już 11 listopada, wzięły udział w dużym programie z okazji miejskiej uroczystości Narodowego Święta Niepodległości w OCK. Dziewczęta włożyły dużo pracy, przygotowując ponad 20 utworów chóralnych. Jestem pełen uznania dla ich pracowitości i talentu muzycznego.
A oto 11 wspaniałych Chórzystek z naboru wrześniowego roku szkolnego 2018/2019. Na zdjęciu od lewej:
rząd I - Kasia G., Patrycja  Ł., Daria K., Alicja Sz.,
rząd II - Zuzanna Z., Patrycja T., Kasia G., Kasia K.
(nieobecne na zdjęciu: Natalia K.,  Kinga N., Ewelina Sz.)

Fot. Jacek Białobrzewski

Zmieniony: Piątek, 07 Grudzień 2018 14:57