DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

deklaracja 1584688593

eDziennik

Szukaj

eTwinning

etwinning.jpg

eTwinning 2022 mini

Erasmus+

Erasmus_plus.jpg

ARKK

g3811.jpg

Razem Dla Edukacji

LOGO_RAZEM_DLA_EDUKACJI.jpg

Szkoła Dialogu

banerek_Szkoa_Dialogu_2019_1.png


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
II LO w Ostrołęce
Wycieczka do Powsina i Lasek
Wpisany przez Agnieszka Pragacz   
Piątek, 18 Czerwiec 2010 08:50

20 maja 2010 roku klasa I c w ramach programu Szkoły Promocji Zdrowia odbyła wycieczkę do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach gdzie zapoznała się z historią i metodami pracy z dziećmi niewidomymi. Następnie klasa udała się do Ogrodu Botanicznego w Powsinie gdzie podziwiała piękno różaneczników i magnolii.

 

  

Zmieniony: Piątek, 25 Czerwiec 2010 07:25
 
Wycieczka do Popielna
Wpisany przez Agnieszka Pragacz   
Poniedziałek, 10 Maj 2010 01:00

4 i 5 maja 2010 r klasa Ic była na wycieczce w Popielnie, gdzie przebywała na terenie ośrodka Państwowej Akademii Nauk. Zwiedzała muzeum i teren ośrodka ale w szczególności była zajęta przyswajaniem wiedzy z pierwszej pomocy przedmedycznej.

 

 CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error  

Zmieniony: Piątek, 25 Czerwiec 2010 08:04
 
Dzień dziecka w szpitalu
Wpisany przez Agnieszka Pragacz   
Czwartek, 24 Czerwiec 2010 09:24

1 czerwca uczniowie klas promocji zdrowia przedstawili w szpitalu program słowno-muzyczny dla chorych dzieci a nasze czirliderki zaprezentowały  układ taneczny. Wszyscy miło i radośnie spędzili czas.

 

 CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error

  

Zmieniony: Piątek, 25 Czerwiec 2010 06:52
 
CANTILENA w Finale Centralnym
Wpisany przez Henryk Gadomski   
Czwartek, 13 Maj 2010 17:43

Centralna Komisja Artystyczna  XXX Ogólnopolskiego Konkursu Chórów a' Cappella Dzieci i Młodzieży po przesłuchaniu  nagrań z etapu wojewódzkiego / z wszystkich województw / chórów nominowanych do Finału, zaprosiła Chór naszej Szkoły - CANTILENĘ - do Finału Centralnego Konkursu Chórów w Bydgoszczy. Przypomnijmy, że 24 lutego b.r. w Warszawie odbył się etap wojewódzki dla chórów z Woj. Mazowieckiego / łącznie z m. Warszawą /w którym CANTILENA zajęła I miejsce w kategorii chórów młodzieżowych do lat 21 o głosach równych i uzyskała nominację  do Finału. Spośród 4 chórów nominowanych na tym etapie w Warszawie tylko 2 chóry dostały zaproszenie do Finału w Bydgoszczy. Bardzo się  cieszymy, że wśród zaproszonych znalazł się Chór naszej Szkoły.  Cała społeczność szkolna gratuluje Chórowi wspaniałego sukcesu i życzy powodzenia w Finale.

Dyrektor Szkoły mgr Ryszard Kaliszewski
Zmieniony: Czwartek, 27 Maj 2010 11:12
 
Uroczyste pożegnanie Chórzystek-Maturzystek
Wpisany przez Henryk Gadomski   
Sobota, 01 Maj 2010 15:13
30 kwietnia na uroczystości szkolnej z okazji ukończenia Liceum odbyło się uroczyste pożegnanie 16 Chórzystek CANTILENY - tegorocznych Maturzystek. Nigdy wcześniej nie zdarzyło się, by tak dużo najlepiej wyszkolonych i doświadczonych Chórzystek opuściło jednocześni Chór z powodu ukończenia Szkoły. Jest to niewątpliwie duże osłabienie Chóru, tym bardziej, że wkrótce Chór bierze udział w Ogólnopolskim Turnieju Chórów O MIECZ JURANDA i w Finale Centralnym Ogólnopolskiego Konkursu Chórów. Odchodzące Chórzystki zapowiedziały swój udział w tych  ważnych wydarzeniach chóralnych, jeśli pozwolą im na to inne zajęcia, związane z rekrutacją na studia. Wszystkie 16 Chórzystek, a mianowicie: Justyna Choromańska, Joanna Dobek, Patrycja Drabot, Magda Kordek, Marlena Kowalczyk, Ilona Kuzia, Sylwia Krawczyk, Anna Krupa, Ewelina Mizerek, Ewelina Nowak, Ewelina Pabich, Iwona Perzanowska, Katarzyna Piórkowska, Katarzyna Sieruta, Iwona Stepnowska, Małgorzata Żerańska, mają na świadectwie ukończenia Szkoły ocenę celującą z przedmiotu nadobowiązkowego - chór szkolny - i wpis o w miejscu - szczególne osiągnięcia - informujący o sukcesach osiągniętych wraz z Chórem. Wśród upominków od Dyrekcji Szkoły, Rady Rodziców i Dyrygenta Chóru znalazły się między innymi; cenne wydawnictwa albumowe, najnowsza płyta CANTILENY "Chwila myśli", ponad 300 zdjęć Chóru na nośniku elektronicznym. Młodsze Chórzystki pożegnały Koleżanki pięknymi bukiecikami kwiatów. Trzy spośród odchodzących Chórzystek, a mianowicie: MAGDA KORDEK, SYLWIA KRAWCZYK i MAŁGORZATA ŻERAŃSKA, otrzymały specjalne Dyplomy - podziękowania, z upominkiem rzeczowym od Prezydenta Miasta - Janusza Kotowskiego za 10 letnią pracę w ostrołęckich Chórach; - 3 lata w Chórze ARABESKA prowadzonym przez H. Gadomskiego i 7 lat / już od klasy VI szkoły podstawowej / w Chórze CANTILENA. Wszystkim odchodzącym Chórzystkom - Maturzystkom cała społeczność szkolna serdecznie dziękuje i życzy pomyślności w dalszej nauce, pracy i w życiu osobistym
Zmieniony: Środa, 05 Maj 2010 13:52
 
« PoczątekPoprzednia241242243244245246247248249250NastępnaOstatnie »

Strona 242 z 251