Sport
Uczennica naszego liceum najlepsza w tenisie stołowym w mieście
Poniedziałek, 09 Grudzień 2019 10:13
5 grudnia w hali sportowej przy ulicy Partyzantów w Ostrołęce odbyły się kobiece mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym.
W zawodach wystartowało 36 zawodniczek z siedmiu ostrołęckich szkół ponadpodstawowych.
 
Puchar prezydenta Łukasza Kulika trafił w ręce Ilony Zalewskiej uczennicy klasy 2g, która nie miała sobie równych.
 
Serdecznie gratulujemy i życzymy  dalszych sukcesów.
 
 
Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Unihokeja
Piątek, 06 Grudzień 2019 08:32

4 grudnia 2019 roku, odbyły się XXII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Unihokeja w ramach Licealiady w Czerwinie. Nasza szkoła zajęła II miejsce, tym samym miło nam poinformować, że jesteśmy drugim zespołem na Mazowszu.

Drużyna wystąpiła w składzie:
1.Klaudia Bogdańska 3F
2.Patrycja Romaska 3F
3.Weronika Kuśmierczyk 3G
4. Katarzyna Zglejc 3G
5.Magdalena Bogdańska 2F,
6.Ewelina Duszak 2F,
7.Julia Kowalczyk 3E,
8.Wiktoria Pojawa 3E.

Wszystkim dziewczętom serdecznie gratulujemy.

Opiekun zespołu jest Paweł Czartoryski.

 
Mikołajki na sportowo - ZAPISY
Poniedziałek, 18 Listopad 2019 10:11
Ruszyły ZAPISY na IX edycję imprezy charytatywnej Mikołajki na sportowo na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce oraz Polaków na Kresach.
 
Impreza odbędzie się 6 grudnia 2019 roku w Hali i przy Hali Widowiskowo-Sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce w godzinach 9:00-14:00
 
W programie przewidziane są konkurencje sportowo-rekreacyjne: bieg na 30m, 30m przez płotki, pchnięcie kulą, pięcioskok, zwis na drążku nachwytem na ugiętych rękach, koszykówka indywidualnie, bieg na 1000m w czapce Mikołaja (przy hali).
 
Będzie można zmierzyć sobie ciśnienie oraz zapoznać się z udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej na fantomach prezentowanej przez Grupę Ratowniczą Pomocy Rodzinom Nadzieja w Ostrołęce.
 
Można sprawdzić się w wielu konkurencjach i wygrać nagrody! Wyróżnienia dla zwycięzców w/w konkurencjach w kategoriach wiekowych: K/M 2007 i młodsi, 2006-2004, 2003-2000,1999 i starsi.
 
Uwaga! Zapoznaj się z Regulaminem imprezy, wypełnij i zabierz ze sobą stosowną DEKLARACJĘ, uczestnicy niepełnoletni podpisaną DEKLARACJĘ przez rodziców/ prawnych opiekunów , uczestnicy pełnoletni  DEKLARACJĘ zawodnika. Orientacyjny program minutowy w regulaminie.
 
Patronat honorowy: Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik
Patronat indywidualny: Przewodniczący Rady Miasta Wojciech Zarzycki, Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł, Przewodniczący NSZZ Solidarność POiW Region Mazowsze Oddział w Ostrołęce Aleksander Zawalich.
Partnerzy i Współorganizatorzy: Miasto Ostrołęka, Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, II LO im. C.K.Norwida w Ostrołęce, NSZZ Solidarność Oddział  Ostrołęka, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce, Sklep Sportowy Decathlon w Ostrołęce, Grupa Ratownicza Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom Nadzieja Oddział w Ostrołęce.                            
 
Obowiązuje strój i obuwie sportowe (obuwie na zmianę, którzy biegają 1000 m przy hali) oraz czapka Mikołaja.
 
Zabierz ze sobą UPOMINEK, którym chciałbyś obdarować dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce oraz rodziny Polaków mieszkających na Ukrainie.
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
 
Organizatorzy UKS CLAN.
Zmieniony: Wtorek, 19 Listopad 2019 09:19
 
Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Piątek, 15 Listopad 2019 12:27
Wiele wyróżniających lokat i awans do kolejnego etapu uzyskali nasi reprezentanci w Indywidualnych Biegach Przełajowych podczas Mistrzostw Ostrołęki i Powiatu Ostrołęckiego, które odbyły się w sobotę 26 października 2019 r. na terenach nadnarwiańskich w Ostrołęce:

Julia Kowalczyk (02) - srebrny medal na dystansie 1500m w kategorii 2001 i starsi ,
Izabela Marcińczyk (03) - srebrny medal na 1500m w kategorii 2003 i młodsi,
Natalia Zielińska (04) - brązowy medal na dystansie 1500m w kategorii 2003 i młodsi,
Eryk Borkowski (01) - brązowy medal na dystansie 2000m w kategorii 2001 i starsi,
Kacper Piórkowski (03) - IV miejsce  na dystansie 2000 m w kategorii 2003 i młodsi,
Michał Brodacki (01) - IV miejsce dystansie 2000m w kategorii 2001 i starsi,
Miłosz Markowski (03) - V miejsce na dystansie 1500m w kategorii 2003 i młodsi,
Angelika Drózd (03) - VII miejsce na dystansie 1500m w kategorii 1500m i młodsi.

Serdecznie gratulujemy!
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »