Sport
Międzyszkolne zawody w piłce ręcznej dziewcząt
Czwartek, 03 Marzec 2011 13:54

 



















  

Zmieniony: Czwartek, 03 Marzec 2011 13:58
 
Szkolne Klasowe Mistrzostwa w Piłce Nożnej (10')
Wtorek, 21 Grudzień 2010 14:29


















 
 
Licealiada 2010
Niedziela, 28 Luty 2010 21:52
 
 
 
W miniony weekend (27 i 28 luty) zespół z naszego liceum wygrał tegoroczny Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki w siatkówkę mężczyzn, tym samym zwyciężając po raz trzeci z rzędu.  Naszym finałowym rywalem była drużyna Zespołu Szkół Zawodowych nr 1. Trenerem zwycięskiego składu była pani Magdalena Sobczak. Serdecznie gratulujemy!
 
Skład:
Cezary Ossowski
Mateusz Brzeziński
Arkadiusz Idzikowski
Piotr Kośnica
Mateusz Osiecki
Michał Damięcki
Paweł Laskowski
Rafał Żebrowski
Wojciech Olk 
Krystian Mikołajczyk 
 
Konkurs na Sportowca Roku 2009
Piątek, 18 Grudzień 2009 11:56
Lista kandydatów:

1.    Brzeziński Mateusz IIIb Siatkówka Pekpol
2.    Bednarczyk Aleksandra If Siatkówka NET
3.    Bednarski Mateusz IId  MMA Gladiator
4.    Dziekońska Paulina IIe lekkoatletyka OKLA Stora Enso
5.    Glinka Aleksandra Ia lekkoatletyka , UKS Clan
6.    Gąsiewska Anna Ib  Lekkoatletyka, siatkówka UKS Clan
7.    Gwiazda Paweł  IId tenis stołowy , piłka nożna  Tęcza
8.    Kaczyńska Ewelina Ia siatkówka  Net
9.    Kaliszewski Mateusz IIh piłka nożna  Korona HiD
10.    Kośnica Piotr IIh siatkówka Pekpol
11.    Kowalski Łukasz IIId lekkoatletyka OKLA Stora Enso
12.    Perzanowski Jakub Ih taniec FAN
13.    Perzanowski Mateusz   IIg  tenis stołowy UKS Clan
14.    Pierzchanowska Agnieszka IIe lekkoatletyka  UKS Clan
15.    Lenkiewicz Martyna  IIIb siatkówka NET
16.    Osiecki Mateusz IIh siatkówka Pekpol
17.    Ossowski Cezary IIIb siatkówka Pekpol
18.    Persa Małgorzata IIf lekkoatletyka UKS Clan
19.    Posmyk Radosław  IIIg piłka nożna HiD
20.    Taradejna Anna IIe lekkoatletyka UKS Clan
21.    Tulska Ewa IIe lekkoatletyka UKS Clan
22.    Zera Katarzyna Ie lekkoatletyka UKS Clan

Kupony do głosowania będą rozprowadzane w dniach 18-21.12.2009r.
Głosować można tylko jeden raz na dwóch kandydatów wytypowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego zamieszczonych na powyższej liście.
 
« PoczątekPoprzednia31323334NastępnaOstatnie »