eDziennik

platforma matematyczna

Platforma
matematyczna

eTwinning

etwinning.jpg

ARKK

g3811.jpg

Erasmus+

Erasmus_plus.jpg

Razem Dla Edukacji

LOGO_RAZEM_DLA_EDUKACJI.jpg

Szkoła Dialogu

banerek_Szkoa_Dialogu_2019_1.png


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Historia szkoły
Rok szkolny 2011/2012
Wtorek, 29 Październik 2013 13:54
  • 1 września 2011 r. Pan Ryszard Kaliszewski rozpoczął kolejną kadencję na stanowisku dyrektora szkoły, a wicedyrektorem do spraw wychowawczych zostaje Anastazja Dzwonnik-Załęska.
  •  W tym roku szkolnym zostaje wprowadzony dziennik elektroniczny, na którym pracujemy równocześnie z dziennikiem papierowym.
  • Nowi nauczyciele: ks. Tomasz Tymiński – religia, Anna Wiktorska – zastępstwo język niemiecki, Piotr Charkiewicz – zastępstwo wychowanie fizyczne.
  • 8 oddziałów klas pierwszych: 1A – wychowawca  J. Banaszek, 1B – A. Dzwonnik-Załęska, 1C – E. Lewandowska, 1D – T. Gierwicz,
    1E – E. Zaborowska, 1F – S. Rochaczewska, 1G – M. Rachubka, 1H – A. Młynarczyk.
  • 23 września 2011 r. w naszej szkole odbyła się konferencja naukowa pt. "Cyprian Kamil Norwid i jego miejsce we współczesnej edukacji",
    której  głównym organizatorem było Ostrołęckie Towarzystwo Naukowe.
  • W październiku w naszej szkole odbywają się miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej.
  •  W maju odbyła się II edycja akcji CZYTANIE NORWIDA, która była zachęceniem  młodzieży do wnikliwej i samodzielnej lektury dzieł poety
    oraz czerpania z jego ponadczasowej myśli.
  •  IV Festiwalu Nauki przygotowali  uczniowie klas drugich, którzy zreferowali  prezentacje multimedialne i  zaprezentowali doświadczenia gimnazjalistom ostrołęckich szkół. Gościem festiwalu był mgr inż. Karol Kakarenko z Politechniki Warszawskiej, który z dużym zaangażowaniem opowiadał młodzieży o złudzeniach optycznych.
  • V Samorządowa Gala Uczniowska: najwyższa średnia ocen - Aleksandra Bojarska kl.2d (5,53); Kamila Milewska kl.2d (5,53),
    Katarzyna Gwiazda kl. 1g – wybitny sportowiec, Jakub Liszewski kl. 2e – wybitny talent.
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymuje Emilia Stenka – kl.3e.
  • Osiągnięcia:

- XIX Konkurs Plastyczny "MIEJSCE URODZENIA pastelami malowane"  grupa wiekowa  17-19 lat – I miejsce Dorota Mieczkowska kl.2d,

- Konkurs Recytatorski Poezji C. K. Norwida organizowany przez Katolickie Stowarzyszenie "CIVITAS CHRISTIANA" – II miejsce Paulina  Mierzejewska kl.2e,

- XII Olimpiada Szkół Promocji Zdrowia – II miejsce w klasyfikacji ogólnej,

- XXXVI Olimpiada Języka Angielskiego-udział w etapie okręgowym, część ustna: Karol Góraj kl. 3f, Katarzyna Wójcik kl. 2f (op.B.Markowska,S.Markowski),

- VII Konkurs Języka Angielskiego-etap okręgowy: Katarzyna Wójcik kl.2f - I miejsce,Karol Góraj kl.3f - IV miejsce,(op.B.Markowska,S.Markowski),

- XXXVIII Olimpiada Wiedzy Technicznej - 3 osoby uczestniczyły w etapie okręgowym: Michał Stolarczyk 3d, Wiktor Kulesza, Adam Małkowski kl.2d (op. R. Chodkowska),

- Konkurs Matematyczny „Alfik”: Mateusz Kaliszewski kl. 3d - III miejsce w województwie - (op. T. Gierwicz),

-  Konkurs matematycznym „I love math”:  Katarzyna Wójcik kl.2f - II miejsce (op. A. Łomacz),

- Konkurs Matematyczny „Piórko” - III miejsce zespołowo: Tymoteusz Perłakowski kl.1d, Cezary Kardaś kl.1d, Tomasz Linowski kl. 1d,

- Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko Planeta" w kategorii test – wyróżnienie drugiego stopnia (V miejsce w kraju) Justyna Łada kl. 3c (op. D. Glabas-Ciak).

Zmieniony: Wtorek, 26 Listopad 2013 21:39
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 10 z 19