eDziennik

platforma matematyczna

Platforma
matematyczna

eTwinning

etwinning.jpg

ARKK

g3811.jpg

Erasmus+

Erasmus_plus.jpg

Razem Dla Edukacji

LOGO_RAZEM_DLA_EDUKACJI.jpg

Szkoła Dialogu

banerek_Szkoa_Dialogu_2019_1.png


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Historia szkoły
Rok szkolny 2004/2005
Poniedziałek, 28 Październik 2013 15:34
  • W czasie wakacji przeprowadzono remont szkoły: zmiana pokrycia dachowego, stolarki okiennej, ocieplenie stropodachów, nowa elewacja budynku.
  • Nowi nauczyciele: Katarzyna Orlicka – wychowanie fizyczne, Lidia Górska – geografia, Mariola Rachubka – PO,
    Paweł Czartoryski – wychowanie fizyczne, Joanna Kukuć – fizyka, Hanna Puch – pedagog szkolny.
  • W roku szkolny uczymy w 24 oddziałach, w tym w 7 klasach pierwszych: 1A –  wychowawca Anastazja Dzwonnik - Załęska,
    1B – Agnieszka Tołwińska, 1C – Monika Kaliszewska, 1D – Anna Mynyk, 1E – Teresa Bogumiła Milewska, 1F – Renata Chodkowska,
    1G – Anna Łomacz.
  •  Po raz drugi organizujemy uroczystość z okazji Święta Patrona.
  •  W naszej szkole miało miejsce wręczenie Stypendium Prezesa Rady Ministrów.
  • 28 października 2004 r. Teresa Bogumiła Milewska została wpisana na listę ekspertów  i może wchodzić w skład komisji kwalifikacyjnych lub egzaminacyjnych dla nauczycieli ubiegających się o awans zawodowy.
  •  Jan Mironczuk Uchwałą Rady Naukowej Instytutu Historii Uniwersytetu  w Białymstoku uzyskał tytuł doktora nauk humanistycznych
    w zakresie historii.
  • Rozwija się współpraca z OCK – młodzież bierze udział w zajęciach AEF. Zajęcia z uczniami prowadzą pracownicy naukowi Uniwersytetu Gdańskiego.
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymuje Maja Małkowska kl. 2c.
  •  III  Edycja Konkursu "Orły Ostrołęki" - Paulina Mitelsztedt kl. 3a (nominacja), Piotr Grala kl. 2a (wyróżnienie).
  •  Osiągnięcia :

- Tytuł finalistki XVII Olimpiady Filozoficznej uzyskała Paulina Mitelsztedt,

- P. Kowalski, K. Pyśk zajęli I i II miejsce w powiecie grodzkim i ziemskim w IX Konkursie Wiedzy o Samorządzie  Terytorialnym i Historii Mazowsza,

- K. Rostkowski kl. 3d otrzymał wyróżnienie w konkursie matematycznym organizowanym przez ZKN w Ostrołęce (opiekun: T. Gierwicz),

- Krzysztof Siwiec zakwalifikował się do etapu okręgowego w Konkursie Fizycznym organizowanym przez Politechnikę Warszawską i Mazowieckie Kuratorium Oświaty,

- Nasi uczniowie zajmują czołowe miejsca w zawodach lekkoatletycznych: limit na Mistrzostwa Europy Juniorek w rzucie dyskiem uzyskała
K. Jaworowska, kwalifikacje do Mistrzostw Polski zdobyły M. Jaworowska (dysk, kula), J. Lis (skok wzwyż),

- W zawodach sportowo-obronnych „Sprawni jak Żołnierze” drużyna dziewcząt zdobyła I miejsce, drużyna chłopców II miejsce.

Zmieniony: Piątek, 08 Listopad 2013 13:45
 
« PoczątekPoprzednia111213141516171819NastępnaOstatnie »

Strona 17 z 19