eDziennik

platforma matematyczna

Platforma
matematyczna

eTwinning

etwinning.jpg

ARKK

g3811.jpg

Erasmus+

Erasmus_plus.jpg

Razem Dla Edukacji

LOGO_RAZEM_DLA_EDUKACJI.jpg

Szkoła Dialogu

banerek_Szkoa_Dialogu_2019_1.png


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Historia szkoły
Rok szkolny 2005/2006
Poniedziałek, 28 Październik 2013 15:40
  •  Nowi nauczyciele: Katarzyna Kołodziejczyk – j. angielski, Ewa Kacpura – j. rosyjski, Aneta Mizerek – j. niemiecki,
    Krystyna Kowalska – j. francuski
  • Stopnie awansu zawodowego uzyskali: M. Sobczak, A. Tołwińska – stopień nauczyciela dyplomowanego, A. Pragacz i J. Białobrzewski – stopień nauczyciela mianowanego.
  • Utworzono 9 klas pierwszych: 1A – wychowawca  J. Maliszewska, 1B – J. Mironczuk, 1C – E. Dylewska, 1D – T. Gierwicz, 1E – M. Sobczak,
    1F – B. Markowska, 1G – L. Górska, 1H – D. Glabas-Ciak, 1I – M. Rachubka.
  •  Oddano do użytku 2 nowe pracownie komputerowe.
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymuje Anna Choroszewska – kl. 2c.
  • IV Edycja Konkursu "Orły Ostrołęki" – laureatami zostali: Marta Jaworowska, Olga Wądołowska, Maja Małkowska, wyróżnienie uzyskał Bartek Pędzich.
  • Osiągnięcia:

- Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny: M. Chełmicka – laureatka  I nagrody, wyróżnienia: T. Szczepanek, A. Kowalczyk, M. Ziemba, M. Perzanowska (opiekunowie: E. Zaborowska, J. Mościcka, J. Maliszewska, A. Dzwonnik-Załęska),

- Konkurs Norwidowski w Wyszkowie: N. Chrostek kl. 3b – II miejsce, B. Przyżycka kl. 3h – III miejsce,

- XXXII Olimpiada Historyczna T. Szczepanek kl.2d – finalista eliminacji okręgowych (opiekun E. Kamińska),

- XVIII Olimpiada Filozoficzna T. Szczepanek - finalista eliminacji okręgowych (opiekun J. Mironczuk),

- XXI  Olimpiada Wiedzy Ekologicznej A. Choroszewska kl. 2c – finalistka (opiekun P. Bytomska),

- II Ogólnopolski Konkurs Recytatorski  - wyróżnienie dla T. Szczepanka kl. 2d etap wojewódzki (opiekun E. Zaborowska),

- Międzynarodowy Konkurs matematyczny „Kangur” – wyróżnienia otrzymują M. Wasilewski kl. 1d (opiekun T. Gierwicz), J. Jezierski kl. 3d (opiekun A. Łomacz), M. Mąka kl. 1e (opiekun T. Milewska),

- I miejsce dla chóru CANTILENA w kategorii chórów do lat 21 w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Chórów w Warszawie (etap wojewódzki),

- udział CANTILENY w koncercie laureatów konkursów muzycznych województwa mazowieckiego,

- Konkurs Języka Angielskiego: P. Kurpiewski kl. 2d - etap ogólnopolski (op. B. Markowska),

- Olimpiada Języka Angielskiego zorganizowana przez Regent College: K. Sobol kl. 2e, Ł. Popielarczyk kl.2d - udział w międzywojewódzkim etapie (op. B. Markowska),

- Konkurs Języka Angielskiego: K. Sobol kl. 2e - udział w finale konkursu (op. B. Markowska),

- 22 osoby z klasy z rozszerzonym programem języka angielskiego uzyskały certyfikaty egzaminu międzynarodowego FCE, CAE (op. B. Markowska),

- VI Olimpiada Szkół Promocji Zdrowia Województwa Mazowieckiego – III miejsce w klasyfikacji ogólnej,

- Ogólnopolski Miting  Lekkoatletyczny w Warszawie -  Marta Jaworowska wygrała konkurs pchnięcia kulą (14,72m) i ustanowiła nowy rekord życiowy i szkoły,

- Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny: Cezary Bagiński kl.1i - skok w dal (6,69m) IV miejsce, Monika Przestrzelska kl. 3g - trójskok (11,51m) I miejsce, Justyna Lis kl. 3g - skok wzwyż (160m) III miejsce,

- Finał Mistrzostw Polski Kibiców Sportowych 2006 w kategorii Junior: Michał Markowski kl. 2a - III miejsce.

Zmieniony: Wtorek, 12 Listopad 2013 11:49
 
« PoczątekPoprzednia111213141516171819NastępnaOstatnie »

Strona 16 z 19