eDziennik

platforma matematyczna

Platforma
matematyczna

eTwinning

etwinning.jpg

ARKK

g3811.jpg

Erasmus+

Erasmus_plus.jpg

Razem Dla Edukacji

LOGO_RAZEM_DLA_EDUKACJI.jpg

Szkoła Dialogu

banerek_Szkoa_Dialogu_2019_1.png


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Historia szkoły
Rok szkolny 2006/2007
Wtorek, 29 Październik 2013 11:34
  • Z dniem  1 września 2006 r. Pan Ryszard Kaliszewski rozpoczyna nową kadencję na stanowisku dyrektora szkoły.
  • Nowi nauczyciele: M. Majkowska – j. angielski, T. Myśkiewicz – historia, P. Charkiewicz – wychowanie fizyczne, ks. A. Sierzputowski – religia,
    B. Plucińska – geografia, A. Milewska – biologia.
  • Utworzono 8 oddziałów klas pierwszych: 2 klasy humanistyczne (jedna z elementami prawa), 1 klasę z rozszerzonym programem nauczania matematyki, informatyki  i  j. angielskiego, 2 klasy z rozszerzonym programem nauczania matematyki, fizyki  i informatyki, 1 klasę z rozszerzonym programem nauczania matematyki i geografii, 1 klasę z rozszerzonym programem nauczania matematyki, biologii i chemii
    (po raz pierwszy), 1 klasę z rozszerzonym programem nauczania biologii i chemii z autorskim programem Szkoły Promocji Zdrowia.
  • Wychowawcami poszczególnych klas pierwszych zostali: 1A – W. Jabłonowski, 1B – J. Kukuć, 1C – A. Pragacz, 1D – E. Zaborowska,
    1E – E. Kamińska, 1F – B. Kotowska, 1G – A.Chojnowska, 1H – A. Wołosz.
  • Stopnie awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego uzyskali: E. Dylewska, E. Chrostowska, M. Łukaszewska, A. Rybak, A. Wołosz,
    J. Mościcka, K. Jankowski.
  • W bieżącym roku szkolnym chór CANTILENA obchodzi 25 – lecie swojej działalności, złożono wniosek do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego o dofinansowanie chóru w ramach „Programu Śpiewająca Polska”.
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymuje: Joanna Barbara Wawryszuk kl. 1d.
  • Sesja popularnonaukowa „Norwid – Sztuk Mistrz” zorganizowana przez bibliotekę wspólnie z klasą 3d.
  • 22 marca wspólnie z I LO i ZSZ nr 4, organizujemy Dnii Frankofonii na Hali im. A. Gołasia - impreza międzyszkolna o charakterze
    kulturalno-edukacyjnym, promująca kulturę francuskojęzyczną. W ramach tej imprezy nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie międzyszkolnego, 3-etapowego konkursu wiedzy o krajach frankofońskich, organizowanego przez te szkoły . I miejsce zajął uczeń naszej szkoły,
    Marcin Wierzba, wygrywając udział w szkolnej wycieczce do Paryża, Brukseli i Amsterdamu.
  • Samorząd Szkolny wspiera WOŚP; przygotował apel dla rodziców, podczas którego zaprezentowano szkołę.
  • V Edycja Konkursu „Orły Ostrołęki" - tytuł laureata uzyskali: Anna Król i Tomasz Szczepanek.
  • 6 listopada odbył się w Warszawie IX Konkurs Śpiewania Poezji Cypriana Norwida organizowany przez XXIV LO im. C. Norwida w Warszawie - KAROLINA PASZTALENIEC - I miejsce, KATARZYNA ZIELIŃSKA, MARIANNA KRAWCZAK, JAKUB TROCHIM - wyróżnienie
  • Osiągnięcia:

- laureat Olimpiady Filozoficznej i Historycznej – T. Szczepanek kl. 3d.

- XIX Olimpiada Filozoficzna, udział w eliminacjach okręgowych  – Michał Wilkowski, Katarzyna Bałdyga kl. 2b (op. J. Mironczuk),

- XXIII Olimpiada Historyczna – etap okręgowy Jakub. Drewnik kl. 3a, finalistka Agnieszka Ochenkowska kl.3a (op. J. Mironczuk),

- Olimpiada Języka Polskiego – finalista Tomasz Szczepanek kl.3d (op. J. Maliszewska-Polgar),

- XXII Olimpiada Ekologiczna – etap wojewódzki Anna Choroszewska kl.3c,

- XLVIII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym – eliminacje okręgowe A. Bartosik, P. Skuratowicz kl.3b
(op. J. Mironczuk),

- Olimpiada Literatury i Języka Polskiego – finalistka olimpiady okręgowej Katarzyna Bałdyga (op. A. Dzwonnik-Załęska),

- XXX Olimpiada Języka Angielskiego – K. Wadyński kl.2b (op. B. Markowska),

- Olimpiada Wiedzy Technicznej – T. Orłowski, M. Michałowski kl. 3d - II miejsce (op. R Chodkowska), S. Podeszwa kl. 2e
(op. J. Kukuć),

- Ogólnopolski Konkurs Poezji Śpiewanej – I miejsce Karolina Pasztaleniec kl.2c (op. A. Wołosz), wyróżnienie: J. Trochim kl. 2d,
A. Krawczak kl.2a (op. J. Maliszewska- Polgar),

- Ogólnopolski Konkurs Recytacji Poezji Norwida – II miejsce Natalia Budna (op. J. Maliszewska- Polgar),

- XXXI Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego - Krzysztof Wadyński kl. 2f zakwalifikował się do etapu okręgowego
(op. B. Markowska),

- II Konkurs Języka Angielskiego-etap okręgowy:Krzysztof Wadyński kl. 2f - II miejsce, Andrzej Podziewski kl. 2d - VI miejsce, Katarzyna Sobol kl. 3f - VIII miejsce, Justyna Kocańda kl. 3f - X miejsce (op.B.Markowska,S.Markowski),

- Konkurs Matematyczny „Alfik 2006”: Michał Bemowski  kl. 1d - II miejsce w województwie  (op. Milewska),

- Konkurs Matematyczny "Kwadratura Koła": Kwiatkowski Grzegorz kl. 3d - 6 miejsce w województwie (op. T. Gierwicz),

-  II edycja konkursu matematycznego "MATMIX.pl":Joanna Wawryszuk kl. 1d - wyróżnienie w ogólnopolskim finale (op. T. Gierwicz),

-  Konkurs Matematyczny organizowany przez ZKN: Jakub Skłodowski - 2 miejsce  (op. T. Gierwicz),

- Ogólnopolski Konkurs Eko-Planeta – wyróżnienie K. Piaścik kl. 2h (op. Dorota Glabas-Ciak),

- XXVII Ogólnopolski Konkurs Chórów a’capella w Bydgoszczy – I miejsce i Złoty Kamerton (op. H. Gadomski),

- Sprawni jak żołnierze – drużynowo IV miejsce w województwie (op. M. Rachubka),

- Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Spała 2007: Paulina Adamczak kl. 1c - srebrny medal w trójskoku (11,85m), Cezary Bagiński kl. 2i - IX miejsce w skoku w dal (6,43m).

Zmieniony: Wtorek, 26 Listopad 2013 21:44
 
« PoczątekPoprzednia111213141516171819NastępnaOstatnie »

Strona 15 z 19