DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

deklaracja 1584688593

eDziennik

Szukaj

eTwinning

etwinning.jpg

eTwinning 2022 mini

Erasmus+

Erasmus_plus.jpg

ARKK

g3811.jpg

Razem Dla Edukacji

LOGO_RAZEM_DLA_EDUKACJI.jpg

Szkoła Dialogu

banerek_Szkoa_Dialogu_2019_1.png


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Historia szkoły
Rok szkolny 2008/2009
Wtorek, 29 Październik 2013 12:10
  •  Kolejna nowa sala językowa nr 25.
  • 8 oddziałów klas pierwszych: 1A – wychowawca A. Dzwonnik-Załęska, 1B – K. Żerańska, 1C – E. Dylewska, 1D – T. Gierwicz,
    1E – D. Glabas-Ciak, 1F – A. Młynarczyk, 1G – M. Rachubka, 1H – J. Mościcka.
  • Nowi nauczyciele: D. Dymerska – język angielski, P. Bytomska – biologia.
  • Szkoła współpracuje ze szpitalem, Domem Dziecka, Domowym Hospicjum Caritas, OCK.
  • W naszej szkole zostaje zorganizowany I Festiwal Nauki, którego pomysłodawcami są nauczyciele przedmiotów ścisłych.
  • W marcu przewodniczymy organizacji Frankofonii  w OCK. Nasza młodzież prezentuje fragmenty musicalu Notre Dame de Paris. Osoby prowadzące całość tej miejskiej, międzyszkolnej imprezy to uczniowie naszej szkoły – Aleksandra Kobus i Krystian Mikołajczyk. Jesteśmy również współorganizatorami konkursu „ Różne oblicza frankofonii” .
  • W maju odbył się szkolny Konkurs Twórczości Cypriana Kamila Norwida, który przebiegał w dwóch kategoriach: recytacja i poezja śpiewana.
  • W czerwcu młodzież ucząca się języka francuskiego wyjeżdża na wycieczkę do Paryża.
  • Chór  CANTILENA nagrał  7 utworów do kolejnej płyty. 
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymała Joanna Barbara Wawryszuk  kl. 3d (średnia 5,81).
  • VII Edycja Konkursu „Orły Ostrołęki” tytuł laureata uzyskali: Michał Bemowski  kl.3d, Martyna Gudelska  kl.3f, Ryszard Gurzęda kl.3d,
    Agnieszka Ochenkowska kl.3a, Joanna Barbara Wawryszuk kl.3d.
  • II Samorządowa Gala Uczniowska: w kategorii najwyższa średnia - Martyna Szczubełek (kl. 2d - średnia 5,92), w kategorii wybitny
    sportowiec - Łukasz Kowalski (kl.  2d - L.A. - rzut dyskiem), w kategorii wybitny talent - Michał Łoniewski - (kl. 1h - gra na gitarze).
  • Osiągnięcia: 

- XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego – finalistka A. Ochenkowska kl. 3a (op. J. Mościcka),

- Olimpiada Biologiczna – udział w etapie okręgowym O. Nasiadka kl. 2c, E. Popielarczyk kl. 2c, E. Rolka kl. 2c (op. A. Mynyk),

- Olimpiada o Polsce i Świecie Współczesnym – udział w eliminacjach okręgowych:M. Kubeł kl.3b, M. Godzieba kl.3a
(op. J. Mironczuk),

- XXXV Olimpiada Historyczna – finalista etapu okręgowego M. Prusaczyk kl. 2b, M. Janowicz kl. 3d, udział w eliminacjach okręgowych J. Woroncow kl. 2b,

- IV Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Literackie Kreacje” – tytuł finalisty uzyskała A. Ochenkowska kl. 3a,

- Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2008 – 68 uczniów brało udział, wyróżnienie uzyskali: P. Dziadak kl.3d-98,25 pkt, S. Kuberski kl. 1g-97,50 pkt, M. Czartoryska kl. 1h-93,25 pkt, M. Szczubełek kl. 1d-91,75 pkt,

- IV edycja Olimpiady Przedsiębiorczości – M. Minota kl. 3d – zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego (op. B. Kotowska),

- IV Konkurs Języka Angielskiego - etap okręgowy: Justyna Kocańda kl. 3f, Małgorzata Leszczyńska kl. 3f, Martyna Szczubełek kl. 1d, Dorota Poręba kl. 3f, Krystian Mikołajczyk kl. 1d (op. B. Markowska),

- Mistrzostwa o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęka – w piłce siatkowej chłopców – I miejsce, w piłce nożnej chłopców I miejsce,

- XXIX Ogólnopolski Konkurs Chórów a’cappella – I miejsce na etapie wojewódzkim, Srebrny Kamerton w finale centralnym,

- VI Konkurs Matematyczny organizowany przez ZKN: Joanna Wawryszuk kl. 3d - III  miejsce  (op. B. Milewska), 

-  Konkurs Matematyczny „I love math”: Anastazja Syguła kl. 2f - 2 miejsce,

- Konkurs Fizyczny polsko-ukraiński „Lwiątko”: Michał Bemowski uzyskał tytuł „tach” (op. E. Józefczyk),

- Ogólnopolski Halowy Miting Lekkoatletyczny: Samorajska Monika kl. 1g - I miejsce w trójskoku (8,20 m), Kowalczyk Krystian kl. 1a -  III miejsce w biegu na 800 m (19.76 s),

- Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorów Młodszych: Łukasz Kowalski kl. 2d - Wicemistrzostwo Mazowsza w rzucie dyskiem (1,75 kg) z wynikiem 49,47m oraz brązowy medal w pchnięciu kulą (6kg) 14,38m,

- VIII Olimpiada Szkół Promocji Zdrowia w Ciechanowie – III miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Zmieniony: Wtorek, 12 Listopad 2013 12:48
 
« PoczątekPoprzednia11121314151617181920NastępnaOstatnie »

Strona 14 z 20