Konkurs wiedzy na temat HIV i AIDS
Wtorek, 12 Grudzień 2017 12:06

1 grudnia 2017 roku został przeprowadzony szkolny konkurs wiedzy dotyczący problematyki HIV/AIDS. Konkurs został zorganizowany już po raz ósmy, jego celem jest uświadomienie jak ważną rolę w profilaktyce zachorowań odgrywa wiedza o drogach zakażenia i sposobach zapobiegania. Test pisany był w dwóch klasach o tej samej godzinie.
Na holu głównym klasy Ic i IIc przygotowały wystawkę mówiącą o profilaktyce HIV/AIDS. Można też było poszerzyć swoją wiedzę na ten temat czytając różne materiały informacyjne w postaci ulotek i książeczek edukacyjnych.

Ogłoszenie wyników powyższego konkursu nastąpiło 7 grudnia. O wręczenie nagród poproszono wicedyrektora szkoły Panią Agnieszkę Wołosz oraz wychowawców klas w obecności koordynatora programu.

Osoby nagrodzone w konkursie wiedzy:
1. Dawid Puścian kl. 1c
2. Michał Papis kl. 1c
3. Mateusz Olszewski kl. 1c
wyróżnienie Natalia Bałdyga kl. 2c

Nagrodzonym osobom gratulujemy wiedzy a wszystkich zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.