CANTILENA w hołdzie Papieżowi JP II
Poniedziałek, 29 Marzec 2010 06:54

W Niedzielę Palmową 28 marca  w Kościele Zbawiciela Świata odbył się Koncert pt ZOSTAŃ Z NAMI  - w hołdzie Papieżowi JP II. Tym razem CANTILENA wystąpiła z Młodzieżową Orkiestrą Kameralną. W wypełnionej po brzegi wielkiej Świątyni zabrzmiały, między innymi, ulubione przez naszego Wielkiego Rodaka utwory:  NIE LĘKAJ SIĘ,  JEZUS CHRYST,  ABBA OJCZE,  BARKA.  Przed Koncertem CANTILENA  stanowiła oprawę muzyczną uroczystej liturgii Mszy Św. Psalmy wykonały Asia i Kasia Kaczyńskie. Partię solową w utworze PANIS ANGELICUS  Cesara Francka wykonała gościnnie Kasia Bałdyga. Na uwagę zasługuje fakt, że z CANTILENĄ wystąpiły byłe Chórzystki, aktualnie studentki wyższych uczelni: Wioletta Banach, Kasia Bałdyga, Ania Gwiazdowska i Paulina Szurnicka. To bardzo miłe i budujące.

CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error CF-Error

Zmieniony: Sobota, 03 Kwiecień 2010 12:46